Edukacja zdrowotna
Przewiń
Edukacja zdrowotna

Najważniejsze to zrozumieć, że sami musimy wziąć odpowiedzialność za swoje zdrowie. Warto sobie uświadomić, jak wiele zależy od nas samych, od naszych codziennych wyborów, od tego co jemy i jak spędzamy wolny czas. Również od tego jakie odczuwamy emocje i czy żyjemy w zgodzie ze sobą, czy dbamy o odpowiednią równowagę pomiędzy różnymi aspektami życia. Bywa, że walka z jakimś problemem zdrowotnym wymaga od nas zmian na wielu płaszczyznach. Czasami potrzebne są radykalne lub trudne kroki, jak np. zmiana pracy, miejsca zamieszkania czy terapia u psychologa. Warto jednak pamiętać że życie i ciało mamy tylko jedno i jeśli sami o nie nie zadbamy, nikt nie zrobi tego za nas.

Zarezerwuj
POBIERZ:
Zadzwoń do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania
Ważne informacje
Godzina przyjazdu
od 16:00
W przypadku wcześniejszego przyjazdu gwarantujemy Państwu miejsca parkingowe oraz dostęp do udogodnień naszego obiektu tj. basen, bawialnia dla dzieci, wiaty grillowe, place zabaw oraz dostęp do całej otaczającej nas natury. Klucz do pokoju będzie do odbioru w recepcji o godzinie 16:00.
W okresie zimowym godziny zakwaterowania ustalamy indywidualnie.
Godzina wyjazdu
do 10:00
Polityka względem dzieci
Dziecko do 3 lat śpiące z rodzicami pobyt bezpłatny. Maksymalna ilość dzieci śpiących z rodzicami i korzystających z pobytu - 1 dziecko.
Polityka względem zwierząt
Cena za pobyt ze zwierzakiem: 35 zł doba za zwierzaka
Zaświadczenie od lekarza
Warunkiem uczestnictwa w turnusie i wizyty u lekarza oraz korzystania z zabiegów jest posiadanie aktualnej informacji o stanie zdrowia oraz orzeczenia o niepełnosprawności. W przypadku braku zaświadczenia zabiegi nie zostaną zlecone co nie stanowi podstawy do obniżenia odpłatności za turnus.
Zaświadczenie o stanie zdrowia wypełnione przez lekarza rodzinnego należy przesłać do ośrodka nie później niż tydzień przed rozpoczęciem turnusu.

W przypadku braku stosownego dokumentu do ceny zostanie doliczony podatek Vat zgodnie z obowiązującą stawką.Jeśli już otrzymali Państwo dofinansowanie do turnusu rehabilitacyjnego należy przesłać kserokopię decyzji o dofinansowaniu w ciągu 7 dni od momentu rezerwacji lub po otrzymaniu decyzji o dofinansowaniu.
PCPRY nie przesyłają decyzji.
Faktura Vat / Paragon
W zawiązku ze zmianami w sposobie wystawiania faktur VAT zgodnie z art. 106b ust. 5 ustawy o VAT w przypadku sprzedaży na rzecz podmiotu prowadzącego działalność, fakturę można wystawić wyłącznie do paragonu zawierającego NIP nabywcy.

W związku ze zmianami uprzejmie prosimy by w ciągu 48 godzin od dokonania rezerwacji określili Państwo rodzaj rozliczenia swojego pobytu: paragon lub faktura.
W przypadku faktury prosimy również o podanie kompletnych danych do jej wystawienia.

W wypadku braku informacji po 48 godzinach Państwa pobyt zostanie rozliczony tak jak dla osoby fizycznej na paragon, do którego później nie będziemy mogli wystawić Państwu faktury VAT.
Parking
Parking wliczony w cenę
Opłata miejscowa
Opłata miejscowa w wysokości 2,15 zł osoba/doba.
Opłata miejscowa jest to obowiązkowy podatek pobierany w imieniu Gminy.
Akceptowane formy płatności
Gotówka

Przelew na konto

Pobyty wczasowe
44 1240 1428 1111 0010 8494 7324

Turnusy rehabilitacyjne 27.06-08.08.
44 1240 1428 1111 0010 8494 7324

Turnusy rehabilitacyjne pozostałe terminy
60 1020 4681 0000 1702 0004 2267