Aktualności
Przewiń

Camping nad morzem

19.07.2021
Każdy turysta, który spędza wakacje pod chmurką, doskonale wie, że taka forma wypoczynku ma wyjątkowy urok. Pole namiotowe w Darłowie to świetny wybór dla osób ceniących sobie bliski kontakt z naturą. Ośrodek „Róża Wiatrów” posiada infrastrukturę dostosowaną do potrzeb naszych Gości. Dzięki wielu udogodnieniem, urlop na polu campingowym nad morzem to rewelacyjna alternatywa dla kwatery.

Wakacje nad polskim morzem

17.06.2021
Wakacje nad polskim morzem mają zarówno swoich zwolenników i przeciwników. Do tej drugiej grupy zaliczają się osoby, które wakacyjny czas wolą spędzić w cieplejszych rejonach świata. Jak wiadomo, pogoda nad polskim morzem może być zmienna, mimo to piękno polskich krajobrazów mocno zachęca do podróżowania po rodzimych miejscowościach.

Test Covid dla uczestników i opiekunów turnusów rehabilitacyjnych

29.05.2021
Szanowni Państwo Prosimy przed wyjazdem na turnus rehabilitacyjny zapoznać się z nowymi  informacjami warunkiem rozpoczęcia rehabilitacji w ramach turnusu rehabilitacyjnego jest negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 uczestnika oraz opiekuna tego turnusu z materiału pobranego w terminie nie wcześniejszym niż 4 dni przed terminem rozpoczęcia turnusu rehabilitacyjnego albo zaszczepienie się dwoma dawkami przeciwko COVID-19. Podstawą wykonania testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2, finansowanego ze… View Article

Turnus dla ozdrowieńców

19.05.2021
Branża turystyczna jest jedną z najbardziej dotkniętych skutkami pandemii koronawirusa. Zamknięte hotele, puste ośrodki wczasowe to smutny obraz, który towarzyszył ponurej rzeczywistości kolejnych lockdownów w Polsce i na świecie.