Aktualności
Przewiń

Zima nad morzem – zalety

05.10.2021
Zdecydowana większość w czasie swojego urlopy wybiera polskie morze. Zazwyczaj ten czas kojarzy się ze słońcem, ciepłem piasku i szumem fal. Z drugiej strony rzesza obcych ludzi i sezonowy gwar mogą skutecznie zabrać przyjemność z czasu spędzonego nad morzem. Dlatego dobrym pomysłem jest wybranie się nad Bałtyk poza sezonem, na przykład w zimie. Zima nad morzem może być naprawdę czarująca.

Wakacje nad Bałtykiem. To będzie rekordowy rok!

07.09.2021
Nad polskim morzem kończy się sezon pełen słońca i atrakcji. Wszystko wskazuje na to, że wakacje nad Bałtykiem znów okazały się najatrakcyjniejszym wyborem urlopowym Polaków. Ośrodek wczasowy„Róża Wiatrów” w Darłowie może zaliczyć rok 2021 do rekordowych pod względem rezerwacji.

Camping nad morzem

19.07.2021
Każdy turysta, który spędza wakacje pod chmurką, doskonale wie, że taka forma wypoczynku ma wyjątkowy urok. Pole namiotowe w Darłowie to świetny wybór dla osób ceniących sobie bliski kontakt z naturą. Ośrodek „Róża Wiatrów” posiada infrastrukturę dostosowaną do potrzeb naszych Gości. Dzięki wielu udogodnieniem, urlop na polu campingowym nad morzem to rewelacyjna alternatywa dla kwatery.

Wakacje nad polskim morzem

17.06.2021
Wakacje nad polskim morzem mają zarówno swoich zwolenników i przeciwników. Do tej drugiej grupy zaliczają się osoby, które wakacyjny czas wolą spędzić w cieplejszych rejonach świata. Jak wiadomo, pogoda nad polskim morzem może być zmienna, mimo to piękno polskich krajobrazów mocno zachęca do podróżowania po rodzimych miejscowościach.