Atrakcje
Przewiń
ATRAKCJE NA TERENIE OŚRODKA
ORAZ W NASZEJ OKOLICY

Poznaj atrakcje obiektu oraz najbliższej okolicy.


Dostępne atrakcje nie pozwolą na chwilę nudy. Specjalnie z myślą o naszych gościach przygotowaliśmy liczne atrakcje.
Niezależnie od wieku każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.
Basen

Basen

W skład części basenowej wchodzą: Basen ma dł. 12, szer. 6 i głębokość 0,6 do 1,35m i temperaturę do 27 stopni.
Hala sportowa

Hala sportowa

Nowoczesna hala sportowa z nawierzchnią ze sztucznej trawy. Pełni ona funkcję kortu tenisowego, boiska do piłki siatkowej, halowej .
Sala gier

Sala gier

Bilard, ping pong, piłkarzyki. W budynku hotelowym obok Sali zabaw przygotowaliśmy salę gier.
Bawialnia

Bawialnia

Bogato wyposażona sala zabaw dla dzieci z Magicznym Dywanem.
Gry zewnętrzne

Gry zewnętrzne

Wszystkich miłośników gier zapraszamy do zabawy na świeżym powietrzu i w otoczeniu zieleni. Do Państwa dyspozycji są: mini golf, szachy, bule, kółko krzyżyk.
Zajęcia z instruktorem

Zajęcia z instruktorem

Gimnastyka, nordic walking, joga
Rowery

Rowery

W Darłówku i okolicach znajdują się liczne ścieżki rowerowe, dzięki którym jest to idealne miejsce na długie wycieczki. Duży wybór tras (w mieście, wzdłuż morza, w lesie ) powoduje, że każda wyprawa to niezapomniana przygoda i możliwość obcowania z naturą.
Plac zabaw

Plac zabaw

Z myślą o naszych najmłodszych gościach przygotowaliśmy dwa place zabaw pod chmurką – jeden większy obok basenu aby dzieci były na widoku rodziców , drugi mniejszy w części hotelowej.
Jaszczur Stefan

Jaszczur Stefan

Stefan to Legwan zielony (Iguana iguana ) jeden z wielu gatunków jaszczurek utrzymywanych w chowie terraryjnym wita naszych Gości .
Animacje

Animacje

W czasie wakacji, ferii oraz długich weekendów proponujemy specjalny program animacyjny dla dzieci wypoczywających wraz z rodzicami. Nasi zaangażowani animatorzy dbają o czas wolny naszych najmłodszych gości.
Ogniska i Grille

Ogniska i Grille

Nasza Chata Grillowa to idealne miejsce wieczornych spotkań przy ognisku bez względu na pogodę. Chwile spędzone podczas wspólnego biesiadowania na długo zapadną w Waszej pamięci. Chata pomieści nawet 150 gości.
Plenery artystyczne

Plenery artystyczne

Od ponad 10 lat odbywają się u nas plenery malarskie na które zapraszamy lokalnych artystów . Namalowane przez nich obrazy można podziwiać w naszych pokojach hotelowych .