Turnusy Zdrowotne nad morzem
Przewiń
Turnusy Zdrowotne nad morzem

Ofertę prywatnych turnusów zdrowotnych przygotowaliśmy z myślą o tych z Państwa, którym zależy na dbałości o formę psychofizyczną. Turnusy przeznaczone są dla osób dorosłych i seniorów.Celem pobytu jest poprawa sprawności oddechowej, wydolności wysiłkowej i krążeniowej .

Idealnym uzupełnieniem oferty jest nielimitowany dostęp do basenu z podgrzewaną wodą.

Bardzo dużą rolę w regeneracji ciała odgrywa sam pobyt nad morzem. Nadmorskie spacery, jazda rowerowa, zwiedzanie i aktywności na świeżym powietrzu to stałe elementy naszych turnusów.

Do skorzystania z bogatej oferty turnusów leczniczych zapraszamy osoby:

  • zdrowe, pragnące połączyć́ wypoczynek z zabiegami m.in. ze względu na wiek,
  • ze zdiagnozowanym schorzeniem, wymagającym dodatkowych zabiegów,
  • stawiających na długofalową inwestycję w zdrowie psychofizyczne i sprawność,
  • niezależnie od wieku.

PAKIET KURACYJNY 14 DNIOWY ZAWIERA:

  • Noclegi w komfortowych pokojach lub domkach z łazienką.
  • 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad i kolacja) lub dwa posiłki w formie bufetu szwedzkiego. W razie potrzeby ustalenie diet według indywidualnej kalkulacji.
  • 20 zabiegów leczniczych zgodnie z zaleceniami lekarza dla uczestnika spośród: fototerapia (lampa sollux i biotron), laseroterapia, magnetostymulacja, ultradźwięki, hydromasaż, okłady fango, krioterapia miejscowa, inhalacje, prądy tens, wirówka do hydroterapii, drenaż limfatyczny aparatem Boa, fotel masujący.
  • W cenie pakietu dostępne są min.: poranna gimnastyka, prelekcje na temat zdrowego stylu życia, animacje dla dzieci i dorosłych, bawialnia, place zabaw, sala gier z bilardem, ping pongiem, dartem, basen z podgrzewaną wodą, hala sportowa – w miarę posiadanych wolnych godzin, raz w tygodniu organizowane jest grillowanie z poczęstunkiem.
  • Możliwość dokupienia masażu ręcznego z 50 % rabatem.
Cena od:
1650 zł
/ os / 7 dni
Zadzwoń do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania

Atrybuty pokoju / domku

Łazienka z prysznicem
Ręczniki
TV
Wynoszenie śmieci
Internet
Recepcja
Lodówka
Widok na naturę
Czajnik
Basen
Sprzęt plażowy

Dodatkowe możliwości - odpłatnie

Pralnia
Kawa
Uposażenie dla dziecka: wanienka, nocnik, łóżeczko turystyczne
Rower
Rehabilitcja i zabiegi dla urody
Ważne informacje
Godzina przyjazdu
od 16:00
W przypadku wcześniejszego przyjazdu gwarantujemy Państwu miejsca parkingowe oraz dostęp do udogodnień naszego obiektu tj. basen, bawialnia dla dzieci, wiaty grillowe, place zabaw oraz dostęp do całej otaczającej nas natury. Klucz do pokoju będzie do odbioru w recepcji o godzinie 16:00.
Godzina wyjazdu
do 10:00
Polityka względem dzieci
Dziecko do 3 lat śpiące z rodzicami pobyt wg. oferty Maksymalna ilość dzieci śpiących z rodzicami i korzystających z pobytu - 1 dziecko.
Polityka względem zwierząt
Cena za pobyt ze zwierzakiem: 50 zł doba za zwierzaka
Zaświadczenie od lekarza
Warunkiem uczestnictwa w turnusie i wizyty u lekarza oraz korzystania z zabiegów jest posiadanie aktualnej informacji o stanie zdrowia oraz orzeczenia o niepełnosprawności. W przypadku braku zaświadczenia zabiegi nie zostaną zlecone co nie stanowi podstawy do obniżenia odpłatności za turnus.
Zaświadczenie o stanie zdrowia wypełnione przez lekarza rodzinnego należy przesłać do ośrodka nie później niż tydzień przed rozpoczęciem turnusu.

W przypadku braku stosownego dokumentu do ceny zostanie doliczony podatek Vat zgodnie z obowiązującą stawką.Jeśli już otrzymali Państwo dofinansowanie do turnusu rehabilitacyjnego należy przesłać kserokopię decyzji o dofinansowaniu w ciągu 7 dni od momentu rezerwacji lub po otrzymaniu decyzji o dofinansowaniu.
PCPRY nie przesyłają decyzji.
Faktura Vat / Paragon
W zawiązku ze zmianami w sposobie wystawiania faktur VAT zgodnie z art. 106b ust. 5 ustawy o VAT w przypadku sprzedaży na rzecz podmiotu prowadzącego działalność, fakturę można wystawić wyłącznie do paragonu zawierającego NIP nabywcy.

W związku ze zmianami uprzejmie prosimy by w ciągu 48 godzin od dokonania rezerwacji określili Państwo rodzaj rozliczenia swojego pobytu: paragon lub faktura.
W przypadku faktury prosimy również o podanie kompletnych danych do jej wystawienia.

W wypadku braku informacji po 48 godzinach Państwa pobyt zostanie rozliczony tak jak dla osoby fizycznej na paragon, do którego później nie będziemy mogli wystawić Państwu faktury VAT.
Parking
Parking wliczony w cenę
Opłata miejscowa
Opłata miejscowa w wysokości 3,00 zł osoba/doba.
Opłata miejscowa jest to obowiązkowy podatek pobierany w imieniu Gminy.
Akceptowane formy płatności
Gotówka
Karta
Przelew na konto

Pobyty wczasowe , turnusy rehabilitacyjne
44 1240 1428 1111 0010 8494 7324