Prozdrowotne właściwości miejsca
Przewiń
Prozdrowotne właściwości miejsca

Mamy świadomość, iż spędzanie czasu na terenach zielonych lub mieszkanie w otoczeniu przyrody przynosi różnorodne zdrowotne korzyści. Obniża ona ryzyko przedwczesnej śmierci, cukrzycy typu II, chorób układu krążenia, przedwczesnego porodu i wydłuża sen. Ludzie przebywający blisko przyrody mają także niższe ciśnienie rozkurczowe, wolniejsze tętno i doświadczają mniejszego stresu. Jedna z najciekawszych odkrytych zależności pokazała, że kontakt z zielonymi obszarami znacząco obniża poziom kortyzolu (hormonu stresu) w ślinie. Ważne mogą być też same rośliny. Wiele badań sugeruje, że obecne w naturze, uwalniane przez drzewa fitoncydy – organiczne związki o przeciwbakteryjnych właściwościach. Dlatego też pieczołowicie dbamy o naturę, która otacza nasz ośrodek. Zachęcamy Państwa, aby w pełni wykorzystać czas, kiedy tu jesteście. Spacerujcie, oddychajcie pełną piersią, odnajdźcie spokój wśród zieleni, której tu nie brakuje.

Zarezerwuj
POBIERZ:
Zadzwoń do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania
Ważne informacje
Godzina przyjazdu
od 16:00
W przypadku wcześniejszego przyjazdu gwarantujemy Państwu miejsca parkingowe oraz dostęp do udogodnień naszego obiektu tj. basen, bawialnia dla dzieci, wiaty grillowe, place zabaw oraz dostęp do całej otaczającej nas natury. Klucz do pokoju będzie do odbioru w recepcji o godzinie 16:00.
W okresie zimowym godziny zakwaterowania ustalamy indywidualnie.
Godzina wyjazdu
do 10:00
Polityka względem dzieci
Dziecko do 3 lat śpiące z rodzicami pobyt płatny wg oferty Maksymalna ilość dzieci śpiących z rodzicami i korzystających z pobytu - 1 dziecko.
Polityka względem zwierząt
Cena za pobyt ze zwierzakiem: 50 zł doba za zwierzaka
Zaświadczenie od lekarza
Warunkiem uczestnictwa w turnusie i wizyty u lekarza oraz korzystania z zabiegów jest posiadanie aktualnej informacji o stanie zdrowia oraz orzeczenia o niepełnosprawności. W przypadku braku zaświadczenia zabiegi nie zostaną zlecone co nie stanowi podstawy do obniżenia odpłatności za turnus.
Zaświadczenie o stanie zdrowia wypełnione przez lekarza rodzinnego należy przesłać do ośrodka nie później niż tydzień przed rozpoczęciem turnusu.

W przypadku braku stosownego dokumentu do ceny zostanie doliczony podatek Vat zgodnie z obowiązującą stawką.Jeśli już otrzymali Państwo dofinansowanie do turnusu rehabilitacyjnego należy przesłać kserokopię decyzji o dofinansowaniu w ciągu 7 dni od momentu rezerwacji lub po otrzymaniu decyzji o dofinansowaniu.
PCPRY nie przesyłają decyzji.
Faktura Vat / Paragon
W zawiązku ze zmianami w sposobie wystawiania faktur VAT zgodnie z art. 106b ust. 5 ustawy o VAT w przypadku sprzedaży na rzecz podmiotu prowadzącego działalność, fakturę można wystawić wyłącznie do paragonu zawierającego NIP nabywcy.

W związku ze zmianami uprzejmie prosimy by w ciągu 48 godzin od dokonania rezerwacji określili Państwo rodzaj rozliczenia swojego pobytu: paragon lub faktura.
W przypadku faktury prosimy również o podanie kompletnych danych do jej wystawienia.

W wypadku braku informacji po 48 godzinach Państwa pobyt zostanie rozliczony tak jak dla osoby fizycznej na paragon, do którego później nie będziemy mogli wystawić Państwu faktury VAT.
Parking
Parking wliczony w cenę
Opłata miejscowa
Opłata miejscowa w wysokości 3,00 zł osoba/doba.
Opłata miejscowa jest to obowiązkowy podatek pobierany w imieniu Gminy.
Akceptowane formy płatności
Gotówka
Karta
Przelew na konto

Pobyty wczasowe
44 1240 1428 1111 0010 8494 7324

Turnusy rehabilitacyjne
44 1240 1428 1111 0010 8494 7324