Pawilon wczasowy Pawilon wczasowy

Pawilon wczasowy

Nasze pełne ciepłych, słonecznych barw pokoje urządziliśmy przestronnie, przytulnie i komfortowo. Dla Państwa wygody wszystkie pokoje wyposażyliśmy w minibar, telewizor i telefon z możliwością połączenia z Internetem. Na terenie całego hotelu można korzystać z bezpłatnej sieci bezprzewodowej WLAN (Wireless Local Area Network)

Pawilon wczasowy
Pawilon wczasowy
Plaża Plaża

Plaża

 

"Róża Wiatrów" znajduje się 150 m od plaży w otoczeniu pachnącego lasu sosnowego.

Plaża
Plaża
Pole namiotowo campingowe Pole namiotowo campingowe

Pole namiotowo campingowe

Camping Róża Wiatrów nr.66

Kompleks Wypoczynkowy „Róża Wiatrów” w swojej bogatej ofercie noclegowej zadbał również o turystów mobilnych, ceniących sobie swobodę i niezależność. Z myślą o nich przygotowaliśmy pole namiotowe nad morzem na ogrodzonym i zacienionym terenie, w odległości ok. 250 m od plaży. Mając na uwadze bezpieczeństwo naszych gości obiekt jest dozorowany i w całości oświetlony. Na naszym polu znajduje się łącznie około 150 miejsc pod ustawienie namiotów, przyczep i samochodów campingowych

Pole namiotowo campingowe
Pole namiotowo campingowe
Pawilon odnowy biologicznej Pawilon odnowy biologicznej

Pawilon odnowy biologicznej

Wakacje to najlepszy okres aby połączyć wypoczynek z odbudową kondycji psychofizycznej. Dzięki leczniczym właściwościom klimatu i urokliwej scenerii natury polskie wybrzeże Bałtyku to idealne miejsce na odnowienie sił witalnych organizmu.

Pawilon odnowy biologicznej
Pawilon odnowy biologicznej
Ogród Ogród

Ogród

 

Kompleks Wypoczynkowy „Róża Wiatrów” oferuje wiele propozycji wypoczynku o każdej porze roku, niezależnie od pogody, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Zapraszamy do naszego pięknego ogrodu, by podziwiać uroki natury.

Ogród
Ogród
Mini golf Mini golf

Mini golf

Na terenie kompleksu Róża Wiatrów znajduje się jedyne w okolicy pole do minigolfa!
Z minigolfa mogą korzystać zarówno nasi goście jak i osoby z zewnątrz.

Minogolfa stworzono dla wszystkich tych, którzy nie mają możliwoś grać w prawdziwego, pełno wymiarowego golfa, a chcą czerpać przyjemność z tej niezwykle przyjemniej dyscypliny sportu.

Mini golf
Mini golf
Kort tenisowy Kort tenisowy

Kort tenisowy

Na terenie Kompleksu Wypoczynkowego "Róża Wiatrów"  znajduje się nowoczesna hala sportowa z nawierzchnią ze sztucznej trawy. Pełni ona funkcje kortu tenisowego, boiska do piłki siatkowej, halowej i koszykowej.

Kort tenisowy
Kort tenisowy
Domki wczasowe Domki wczasowe

Domki wczasowe

Domki nad morzem, usytuowane na polanie na terenie Ośrodka, w odległości ok. 250 m od plaży. Są to 23 nowoczesne domki letniskowe drewnianej konstrukcji.  W naszych obiektach oferujemy pokoje nad morzem z łazienkami, przeznaczone dla 2, 3 lub 4 osób.

Nasze dwupokojowe domki campingowe nad morzem wyposażone są w TV, lodówkę, czajnik oraz sprzęt plażowy.
Recepcja i jadalnia mieszczą się w osobnym budynku, oddalonym ok. 150 m.

Domki wczasowe
Domki wczasowe
Domki hotelowe Domki hotelowe

Domki hotelowe

Oferujemy Państwu 12 domków apartamentowych usytuowanych w lesie sosnowym w Darłówku, ok. 100 m od plaży, przy budynku hotelowym Ośrodka.
Są to nowo wybudowane, komfortowe domki nad morzem z łazienkami, jedno- i dwupokojowe, przeznaczone dla 2, 3 lub 4 osób.

Recepcja i jadalnia mieszczą się w osobnym budynku, oddalonym ok. 30 m. Posiadamy bezpłatny parking, dozorowany w godzinach nocnych.

Domki hotelowe
Domki hotelowe
Chata grillowa Chata grillowa

Chata grillowa

Nasza Chata Grillowa to idealne miejsce wieczornych spotkań przy ognisku bez względu na pogodę. Chwile spędzone podczas wspólnego biesiadowania na długo zapadną w Waszej pamięci. Chata pomieści nawet 150 gości

Chata grillowa
Chata grillowa
Budynek Hotelowy - Recepcja Budynek Hotelowy - Recepcja

Budynek Hotelowy - Recepcja

Hotel na morzem, dwukondygnacyjny , usytuowany w odległości ok. 100 m od plaży. Dysponuje 20 nowoczesnymi pokojami zaopatrzonymi w łazienkę z prysznicem, lodówkę, czajnik, TV, telefon i Internet (gniazdo sieciowe) oraz sprzęt plażowy. Na terenie budynku znajduje się recepcja, restauracja, drink-bar i kawiarenka. Istnieje tu możliwość korzystania z bezprzewodowego radiowego Internetu, a w holu głównym, w chłodne dni, mogą Państwo ogrzać się przy kominku. Polecamy usługi salonu fryzjersko-kosmetycznego oraz zabiegi rehabilitacyjno-lecznicze. Gabinety odnowy biologicznej znajdują się w oddzielnym pawilonie, oddalonym o ok. 50 m.

Budynek Hotelowy - Recepcja
Budynek Hotelowy - Recepcja
Basen z podgrzewaną wodą Basen z podgrzewaną wodą

Basen z podgrzewaną wodą

Zewnętrzny basen jest do dyspozycji w miesiącach letnich – od czerwca do września, dla gości hotelowych i dla gości z okolicy.

Po kąpieli zachęcamy do odpoczynku w strefie relaksu na wygodnych leżakach. Nad bezpieczeństwem gości wypoczywających w części basenowej czuwa wykwalifikowany ratownik wodny.

Basen z podgrzewaną wodą
Pawilon wczasowy Pawilon wczasowy

Pawilon wczasowy

This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close