Aktualności
0
Przewiń

Nad morzem przed sezonem

20.11.2020
Wczasy nad morzem poza sezonem to nie tylko szansa ucieczki od miejskiego zgiełku, ale i inwestycja w zdrowie, dzięki wyjątkowemu nadmorskiemu mikroklimatowi.

Turnus rehabilitacyjny w ośrodku wczasowym Róża Wiatrów

13.10.2020
Pandemia koronawirusa nie sprawiła, że inne dolegliwości zdrowotne, z którymi zmagamy się na co dzień, odeszły w zapomnienie. Większość osób nie może przekładać rehabilitacji, aby przynosiła ona oczekiwane efekty. Turnus rehabilitacyjny w ośrodku wczasowym Róża Wiatrów, pozwoli Państwu przyspieszyć powrót do zdrowia. Oferujemy pakiety kuracyjne dla osób z dofinansowaniem Fundacji, PFRON oraz MOPS.

Rodzinne wakacje nad polskim morzem…

17.09.2020
Wiele osób nie wyobraża sobie Lata bez Bałtyku. Wakacje to idealny czas na spędzenie czasu ze swoją rodziną oraz wspólne przeżycie wyjątkowych chwil. Nic tak nie zbliża, jak wspólny urlop . Rodzinny wyjazd to niejednokrotnie spore wyzwanie dla domowego budżetu. O ile nie chcemy ograniczać się w korzystaniu z nadmorskich atrakcji, o tyle często poszukujemy miejsc noclegowych z dodatkowymi atrakcjami dla dzieci oraz dorosłych . Róża Wiatrów to idealne miejsce na wakacyjny pobyt . Tylko u nas można rano usłyszeć szum morza i śpiew ptaków .

Z życia Stefana

21.08.2020
Przywykliśmy do widoku, psa, czy kota, w Róży Wiatrów gości wita Stefan – legwan zielony, który pojawił się u nas w 2015 roku. Stefan bardzo lub warzywa, owoce, oraz mlecz, bazylię. Uwielbia jeść, a my staramy się mu dogadzać. Zwykle oddaje się lenistwu. Nasi Goście Jednak są bardzo ciekawi, chcą nawet pogłaskać i nakarmić Stefana . Legwan zielony nie jest agresywny, ale nie każdy może go… View Article