Zabiegi lecznicze
Przewiń
Zabiegi lecznicze

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zabiegów:

FIZYKOTERAPIA I ZABIEGI MANUALNE

Lampa Bioptron – cena 30 zł

Terapia światłem stymuluje i modeluje procesy naprawcze i regeneracyjne, jak również procesy systemu obronnego organizmu człowieka. Wspomaga ona procesy gojenia się ran, uśmierza ból, leczy schorzenia dermatologiczne i problemy skóry, leczy Sezonowe Zaburzenia Afektywne (SAD) (zespól chronicznego zmęczenia, obniżona motywacja, zwiększona potrzeba snu).

Krioterapia miejscowa – cena 35 zł

Celem krioterapii jest obniżenie temperatury skóry i tkanek głębiej położonych, a tym samym spowodowanie przekrwienia głębokiego okolicy poddanej zabiegowi. Krioterapia uśmierza ból, zmniejsza napięcie mięśniowe, obrzęki oraz proces zapalny. Zabieg stosuje się m.in. w schorzeniach reumatycznych, urazach narządu ruchu, dyskopatiach, zmianach zwyrodnieniowych.

Diadynamik – cena 30 zł

Prądy diadynamiczne zaliczamy do fizykoterapii, a dokładniej do działu elektroterapii. Powstały w wyniku prostowania prądu sinusoidalnie zmiennego o wartości 50 Hz. Prądy diadynamiczne działają przede wszystkim przeciwbólowo, stymulują mięśnie do pracy oraz obniżają napięcie mięśniowe.

Lampa Sollux – cena 30 zł

Zabieg fizykoterapeutyczny polegający na zastosowaniu promieniowania podczerwonego w celach leczniczych. Efekt zabiegu zależy od zastosowania specjalnego filtra – niebieskiego, bądź czerwonego. Zabieg ma działanie przeciwbólowe, zwiększa przepływ przez tkanki krwi tętniczej, zmniejsza napięcie mięśni, pobudza receptory cieplne skóry.

Pole magnetyczne – cena 35 zł

Terapia zmiennym polem magnetycznym o małej częstotliwości. Wytwarzane pole magnetyczne równomiernie przenika przez ciało pacjenta i wspomaga wszystkie procesy regeneracyjne. Pole magnetyczne wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwobrzękowe, rozszerza naczynia krwionośne.

Laser – cena 30 zł

Precyzyjne naświetlanie tkanek położonych głęboko pod skórą za pomocą światła laserowego o parametrach biostymulacyjnych. Wykorzystując światło laserowe o niskim natężeniu do tzw. biostymulacji laserowej, możemy dostarczyć do tkanek i komórek dodatkową energię wspomagając naturalne procesy regeneracyjne organizmu i przyspieszając gojenie. Dodatkowo laseroterapia ma działanie przeciwbólowe, przeciwobrzękowe i rozkurczowe.

Ultradźwięki – cena 35 zł

Są to fale akustyczne o wysokiej częstotliwości przekraczającej granicę słyszalności ucha ludzkiego. Charakterystyczną właściwością energii ultradźwiękowej jest jej oddziaływanie termiczne, dzięki któremu można nagrzewać niedostępne, głęboko położone tkanki. Zabieg ma działanie przeciwbólowe, rozszerza naczynia krwionośne, hamuje procesy zapalne i zmniejsza napięcia mięśniowe.

Ultradźwięki w wodzie – cena 40 zł

TENS – prąd przeciwbólowy – cena 30 zł

Metoda elektrycznej stymulacji nerwów. Silny prąd przeciwbólowy, który podczas swojego przepływu powoduje drżenie mięśni i wibrację zmniejszając ich napięcie, co dodatkowo zwiększa efekt przeciwbólowy.


HYDROTERAPIA I CIEPŁOLECZNICTWO

Hydromasaż (2-osoby, czas 20 minut) – cena 100 zł

Kąpiel w wannach z hydromasażem poprawia krążenie krwi w organizmie, co powoduje lepsze dotlenienie i odżywienie miejsc zmienionych chorobowo. Masaż podwodny działa głównie uspokajająco i relaksująco, powoduje zmniejszenie ciśnienia tętniczego krwi i przekrwienia skóry poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych.

Okłady fango – cena 40 zł

Jest to mieszanina parafiny z dodatkiem pyłu wulkanicznego. Masa ta jest rozgrzewana do ok. 50 st. C, a następnie przykłada na chore miejsce. Okład ma działanie przegrzewające. Efekt ten osiągamy poprzez szybkie i długotrwałe rozgrzanie mięśni. Prowadzi to do zmniejszenia napięcia mięśniowego, a co za tym idzie do złagodzenia dolegliwości bólowych. Dodatkowym działaniem okładów fango jest usuwanie szkodliwych i toksycznych produktów przemiany materii.

Inhalacja – cena 30 zł

Wykonywana za pomocą unikalnego inhalatora. Inhalacje najczęściej stosowane są w astmie oskrzelowej, ostrych i przewlekłych stanach zapalnych dróg oddechowych.

Masaż Aparatem Boa kończyn górnych i dolnych – 60 zł do 20 minut 


MASAŻE

Masaż antycellulitowy aparatem BOA (do 45 min) – cena 120 zł
– dodatkowy okład algowy – cena 40 zł

Drenaż limfatyczny lub masaż uciskowy z użyciem aparatu działającego na zasadzie pneumatycznego ucisku. Napełniające się powietrzem komory rękawów pobudzają naturalne krążenie limy i krwi. Dzięki zabiegowi usuwamy zalegające toksyny. Masaż stymuluje drenaż żylny i limfatyczny oraz wpływa na uelastycznienie i odżywienie tkanek. Pomaga we wchłanianiu obrzęków.

Masaż wirowy kończyn dolnych – cena 55 zł

Podwodny masaż kończyn dolnych stanowi formę łagodnego masażu skojarzonego z wpływem ciepła. Ruch wirowy wody zmniejsza napięcie mięśni, rozluźnia blizny tkanek i przykurcze, poprawia koordynację nerwowo-mięśniową, zmniejsza zastój żylny i obrzęki.

Masaż wirowy kończyn górnych – cena 55 zł

Podwodny masaż kończyn górnych stanowi formę łagodnego masażu skojarzonego z wpływem ciepła. Ruch wirowy wody zmniejsza napięcie mięśni, rozluźnia blizny tkanek i przykurcze, poprawia koordynację nerwowo-mięśniową, zmniejsza zastój żylny i obrzęki.

Fotel Masujący – 15 minut – cena 10 zł

Od:
15zł
POBIERZ:
Zadzwoń do nas, chętnie odpowiemy na Twoje pytania
Ważne informacje
Jak się umówić?
Umów się osobiście poprzez recepcję hotelową lub skontaktuj się z nami:
tel. 695 142 127, e-mail: biuro@rozawiatrow.pl
Zaświadczenie od lekarza
Warunkiem uczestnictwa w turnusie i wizyty u lekarza oraz korzystania z zabiegów jest posiadanie aktualnej informacji o stanie zdrowia oraz orzeczenia o niepełnosprawności. W przypadku braku zaświadczenia zabiegi nie zostaną zlecone co nie stanowi podstawy do obniżenia odpłatności za turnus.
Zaświadczenie o stanie zdrowia wypełnione przez lekarza rodzinnego należy przesłać do ośrodka nie później niż tydzień przed rozpoczęciem turnusu.

W przypadku braku stosownego dokumentu do ceny zostanie doliczony podatek VAT zgodnie z obowiązującą stawką. Jeśli już otrzymali Państwo dofinansowanie do turnusu rehabilitacyjnego należy przesłać kserokopię decyzji o dofinansowaniu w ciągu 7 dni od momentu rezerwacji lub po otrzymaniu decyzji o dofinansowaniu.
PCPRY nie przesyłają decyzji.
Parking
Parking wliczony w cenę
Akceptowane formy płatności
Gotówka

Karta - płatność w recepcji hotelowej